Meghívó a Baltazár Színház előadására

A Baltazár Színház és a Tüskevár Iskola együttműködése eredményeképpen decemberben a színház társulata két előadást tart Csillebércen.
A „Repülési engedély – angyaloknak” című darabot nem csak iskolánk tanulói fogják megtekinteni, hanem több kerületi intézmény, nevelőotthon diákjai, lakói és tanáraik is. Rajtuk kívül, a Tüskevár által szervezett fejlesztőpedagógus-képzés hallgatóit szintén meghívtuk az előadásokra.
Találkozási, ismerkedési alkalomként tekintünk erre az eseményre, ahol a legkülönbözőbb társadalmi helyzetű gyerek és velük sokféle egyéni sajátosság, „sérültség” jelenik majd meg. Lehetőséget szeretnénk biztosítani a színészek, és a nézők, felnőttek és gyerekek számára egyaránt arra, hogy a különbözőségeink és a másságaink érzékelése mellett megélhessük hasonlóságainkat, azonosságainkat is.

Az előadások 2009. december 11-én, 12.00 és 14.00 órakor kezdődnek a Csillebérci Tábor (1121, Khonkoly-Thege Miklós út 21.) tornacsarnokában.

Ez alkalomra várjuk Önt is szeretettel!

Üdvözlettel

Kovács Péter

Hír szótár: