Erdei iskola

 Az Eredi Iskola ebben az évben június 8-tól, június 11-ig (kedd-péntek) Szentbékkállán lesz. Ez a kistelepülés a Balaton-felvidéken van, a Káli-medence szélén. A csodálatos természeti környezet, történelmi emlékhelyek és a Balaton elérhető közelsége miatt esett erre a helyre választásunk. Tervezett programunk:
1. nap: Találkozás ½ 10 kor a Déli-pályaudvaron. Utazás Veszprémig vonaton, onnan autóbuszon. Út közben megállunk a nagyvázsonyi Kinizsi várnál. Délután, este elhelyezkedés, vacsora, séta a faluban (Kőtenger), foci, lazulás, békesség.
2. nap: Komoly, erős, legalább 10 kilométeres túra a Balaton-felvidéken, ebéd az erdőben. Este vacsora, társasjátékok, és (remélhetőleg) korai fekvés.
3. nap: Balatoni fürdőzés a révfülöpi strandon. Este társasjáték, tábortűz.
4. nap: reggeli, csomagolás, búcsú, séta a faluban, indulás haza. Útközben veszprémi városnézés. Érkezés a Déli-pályaudvarra ¾ 4-kor.

Várható költségek:

Vasút: Budapest – Veszprém – Budapest 2160 Ft.
Bérelt busz: Veszprém – Szentbékkála – Veszprém 1200 Ft.
Szállás+étkezés: (három éjszaka, 3 vacsora, 3 reggeli) 10 800 Ft.
Egyéb étkezés, belépők, helyi járat Révfülöpre 2540 Ft.
Összesen: 16 700 Ft.
Az erdei iskola a tanév része, ezért a részvétel kötelező. Csak nagyon indokolt esetben tudunk távolmaradást elfogadni. Anyagi okok miatt az elmúlt években sem maradt ki a programból tanulónk. Idén is igyekszünk – korlátozott lehetőségeink ellenére is – segíteni, kérjük, jelezzék, amennyiben erre szükség van.

Esemény jellege: